تاریخ‌سازی امیدهای آلومینیوم در فوتبال ایران/ جشن قهرمانی در اراک برپا شد

شاگردان محمد خوشکنار با پیروزی مقابل ذوب‌آهن به قهرمانی در لیگ برتر امیدهای فوتبال ایران رسیدند.

 به گزارش روابط عمومی باشگاه آلومینیوم اراک، در حساس‌ترین مسابقه هفته شانزدهم و پایانی لیگ برتر فوتبال امید ایران، تیم‌های آلومینیوم و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۴ امروز یکشنبه در زمین شماره یک چمن مجموعه ورزشی شرکت آلومینیوم ایران به مصاف هم رفتند.

 

 امیدهای آلومینیوم اراک که تا پیش از این مسابقه دو امتیاز کمتر نسبت به ذوب‌آهن صدرنشین و تیم رده دومی فولاد خوزستان داشتند، برای رسیدن به قهرمانی فقط باید به پیروزی می‌رسیدند که توانستند با تلاش و جنگندگی به این مهم دست پیدا کنند.

 

 تیم فوتبال امید آلومینیوم اراک با گل مهدی هدایتی در دقیقه ۸۴ که با نفوذ از سمت راست زمین و یک ضربه دقیق به ثمر رسید، توانست قفل دروازه ذوب‌آهن را باز کند و به پیروزی یک بر صفر دست یابد.

 

 شاگردان خوشکنار با کسب این پیروزی ۳۰ امتیازی شدند تا بالاتر از تیم‌های ۲۹ امتیازی ذوب‌آهن و فولاد خوزستان، به قهرمانی در لیگ برتر امیدهای فوتبال ایران برسند.

 

 در تاریخ فوتبال اراک هیچ تیمی موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر امید نشده بود که فوتبالیست‌های آینده‌دار باشگاه آلومینیوم توانستند به این اتفاق مهم دست پیدا کنند.

 

 باشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک را این موفقیت بزرگ و تاریخی را به مردم ورزش‌دوست استان مرکزی و شهر اراک و هواداران عزیز آلومینیوم و همچنین اعضای تیم امید باشگاه تبریک می‌گوید.