مشروح صحبت‌های سید مهدی رحمتی در نشست خبری قبل از دیدار با ملوان

به گزارش رسانه باشگاه آلومینیوم اراک، سید مهدی رحمتی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از بازی مقابل ملوان انزلی اظهار کرد: من ۱۰ روز پیش مصاحبه کردم و خواستار روشن شدن یک سری اتفاقات در هفته ششم لیگ برتر شدم. از آقای سهیل مهدی سوال کردم که چرا بازی فولاد و ملوان لغو شده و تکلیف این بازی روشن نشده، اما ایشان با خنده و شوخی از این مساله عبور کرد.

 

 وی ادامه داد: هم ما و هم بقیه باشگاه‌ها زمان می‌گذاریم و هزینه می‌کنیم. باید شفاف توضیح بدهند چرا این دیدار لغو شده چون مربی و بازیکنان ملوان می‌گفتند شرایط زمین انزلی عادی بود. جالب است اصلا صبر نکردند که ببینند ۲۴ساعت بعد شرایط زمین چطور است. زمانی که مربی پدیده بودم با پیکان در یک هوای بارانی در تهران بازی کردیم و به تاکید آقای مهدی مسابقه لغو نشد، اما در دقیقه ۱۵ بازی متوقف و فردا از دقیقه ۱۶ این دیدار را دوباره برگزار کردیم.

 

 سرمربی تیم آلومینیوم تاکید کرد: نمی‌دانم قانون فقط برای یک‌سری تیم خاص انجام می‌شود یا فقط مختص تیم ما است. آقای مهدی با من تماس گرفت و گفت اگر بازیکنان فولاد از تیم ملی خط بخورند دیدار این تیم با ملوان انجام می‌شود، اما دیدید بازیکنان فولاد خط خوردند ولی در ۲۰ روز تعطیلی این دیدار انجام نشد. این بازی مستقیم در دیدار فردای ما تاثیر داشت، اما بازی را برگزار نکردند و برنامه آقای کی‌روش را بهانه قرار دادند.

 

 رحمتی ادامه داد: صبح امروز آقای نبی در برنامه تلویزیونی اعلام کرد آقای کی‌روش با تمام مربیان لیگ برتری برای برنامه‌های این دو هفته صحبت کرده است. من یکی از سرمربیان لیگ برتری هستم ولی با من که صحبتی نشده است. نمی‌دانم با بقیه همکاران من در تیم‌های دیگر صحبت شده یا خیر. من از آقای تاج خواهش می کنم به این مساول ورود کنند چون او آمده که تغییرات ایجاد کند. از آقای کشوری‌فرد به‌عنوان رئیس سازمان لیگ خواهش می‌کنم بگویند چرا تمام قوانین طبق دلخواه سهیل مهدی و برنامه‌های او اتفاق می‌افتد.

 

 وی تصریح کرد: ما بعد از بازی با سپاهان تعطیلی کوتاهی به بازیکنان دادیم و تمرینات را شروع کردیم. دو بازی تدارکاتی برگزار کردیم که بچه‌ها خیلی خوب تلاش و تمرین کردند. تمام موارد بازی فردا را توضیح داده‌ایم و بازیکنان شناخت مناسبی دارند. تیم ملوان هم بسیار خوب و مردمی است و مسابقه سختی داریم، اما با همت بچه‌ها اولین برد خانگی را جشن می‌گیریم.