پنج شنبه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۸

پیام تبریک مدیرعامل باشگاه آلومینیوم به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

حمید محرابی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک، در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به جامعه رسانه ای کشور و بالاخص اصحاب رسانه استان مرکزی تبریک گفت.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم، در متن این پیام آمده است:

۱۷ مردادماه، فرصت مغتنمی است تا همه ساله، قدردان تلاشهای بی وقفه و بدون چشمداشت عزیزانی باشیم که همواره و بویژه در صحنه های ورزشی یار و یاور ورزشکاران، مربیان، مدیران و دیگر اهالی ورزش هستند و دوشادوش آنان در خلق موفقیت‌ها و ماندگاری آنها در اذهان مخاطبان نقشی بی بدیل و انکارناپذیر بر عهده دارند. مردان و زنانی که ضمن حرکت در مسیر ارزشمند تنویر افکار عمومی، حرفه ای مقدس را برگزیده اند و عصای دست اندیشه های گرانبهایشان قلمی است که خداوند متعال در قرآن کریم به آن سوگند می‌خورد.

در سالروز شهادت شهید والامقام محمود صارمی، بر خود لازم می‌دانم به سهم خود و به نمایندگی از باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم، ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به زحمتکشان عرصه خبر، به واسطه تلاشهای بی وقفه و مستمر این عزیزان مراتب قدردانی و سپاس مجموعه فوق الذکر را به عرض این بزرگواران برسانم‌ و ضمن تبریک روزی که به نام خبرنگار مزین گردیده است به این قشر فرهیخته، از درگاه خداوند منان توفیقات روزافزون را برای آنها مسئلت دارم.

بی تردید بنده و همکارانم فراموش نخواهیم کرد که اگر امروز باشگاه آلومینیوم به عنوان یکی از طلایه داران عرصه ورزش در سطح استان مرکزی به فعالیت خود ادامه می‌دهد، یکی از بازوان توانمندی که همواره با نقدهای کارشناسانه و دیدگاه‌های دلسوزانه به گرداندن هر چه بهتر چرخ باشگاه کمک‌های شایانی داشته، جامعه خبری استان بوده است. امری که ان شاالله در فصل پیش رو نیز شاهد آن خواهیم بود و بی‌نهایت امیدواریم که بتوانیم با عملکردی مناسب، ضمن سربلندی در برابر مردم و افکار عمومی، پاسخگوی محبت‌های اینچنینی تلاشگران عرصه مطبوعات نیز باشیم.