سه شنبه, ۵ فروردین , ۱۳۹۹

سجاد بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال آلومینیوم اراک؛

انسجام و یکدلی رمز موفقیت تیم در هفته های پایانی لیگ/ خط دفاعی قدرتمند و مربی خوب،عامل درخشش دروازبانان تیم

سجاد بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال آلومینیوم اراک در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی باشگاه، درخصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال آلومینیوم اراک تا به اینجای رقابت ها گفت: خداراشکر هفته به هفته سطح آمادگی تیم بالاتر رفت و تیم یکدستی را دیدیم،امیدوارهستم با انسجام و یکدلی کادرفنی و بازیکنان در هفته های باقی مانده نیز بهترین نتایج را رقم بزنیم.

بیرانوند درخشش خود را در هفته های اخیر حاصل کار گروهی دانست و اظهارداشت: تیم آلومینیوم خط دفاعی بسیارخوبی را دراختیاردارد و وظیفه بنده و دیگر دروازه بانان تیم این است که با سیوهای خوب جواب زحمات خط دفاعی منسجم خود را بدهیم.

گلر تیم فوتبال آلومینیوم درادامه گفت: تمرینات خوبی را زیرنظر آقای قلعه نویی مربی تیم داریم و امیدوارهستیم بتوانیم با قدرت این روند خوب را ادامه دهیم و به تیم کمک کنیم.

وی درخصوص عملکرد روابط عمومی باشگاه در حوزه اطلاع رسانی تصریح کرد: یکی از نقاط قوت شهر اراک پخش بازی ها به صورت زنده در سال های اخیر بود که متاسفانه امسال این مهم انجام نشد و تمامی کار روی دوش روابط عمومی باشگاه بود که خوشبختانه این عزیزان بسیار مثبت و خوب در حوزه اطلاع رسانی و پوشش اخبار عمل کرده اند.

سجاد بیرانوند درپایان خاطرنشان کرد: امیدوارهستیم به لطف پروردگار،زحمات کادرفنی و بازیکنان، حمایت همه جانبه مسئولین استان و مدیران کارخانه بتوانیم درپایان فصل دل مردم استان و بخصوص شهراراک که صاحبان اصلی تیم هستند و در گرما و سرما حامی تیم خود بوده اند را با صعود به لیگ برتر شاد کنیم چراکه این تیم پتانسیل لیگ برتری شدن را دارد.