سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ آلومینیوم اراک 2 قشقایی شیراز 0

ازسری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور ودرهفته بیست و هشتم،تیم آلومینیوم اراک دوشنبه(16 تیرماه)ازساعت19:55 درورزشگاه امام خمینی(ره) میزبان قشقایی شیراز بود که در پایان با نتیجه 2 بر صفر پیروز میدان و موفق به کسب هر سه امتیاز حساس این دیدار شد و جایگاه خود را در رده دوم محکم تر کرد.

ادامه مطلب

چهارشنبه, ۱۱ تیر , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ آلومینیوم اراک 7 علم و ادب تبریز 0

از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور ودرهفته بیست و هفتم،تیم آلومینیوم اراک سه شنبه(10تیرماه)ازساعت19:55 درورزشگاه امام خمینی(ره) پذیرای علم و ادب تبریز بود که درنهایت با برتری پرگل و قاطع 7 بر صفر به پیروزی رسید.

ادامه مطلب

سه شنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ آلومینیوم اراک 3 خیبر خرم آباد 0

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در آخرین دیداری تدارکاتی خود پیش از شروع مجدد مسابقات نیم فصل دوم لیگ، (دوشنبه دوم تیرماه) ازساعت 19 در ورزشگاه امام خمینی(ره) رودر روی خیبرخرم آباد قرار گرفت که در پایان با نتیجه 3 بر 0 به پیروزی رسید.

ادامه مطلب

دوشنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛

اولین جلسه کارگروه رسانه ای باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک

ادامه مطلب

دوشنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۹

قول مساعدت و همکاری مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در خصوص برطرف کردن هرچه زودتر مشکل نور ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک

فریبرز محمود زاده مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال در بازدید میدانی عصر یکشنبه (یکم تیرماه) از ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک؛با اشاره به اینکه کمتر از 10 روز به شروع مجدد مسابقات زمان باقی است بیان داشت: خوشبختانه در جلسه ای که در اداره کل ورزش و جوانان با آقایان حقدادی،غفاری و مدیران باشگاه داشتیم، مقرر شد مشکل نور ورزشگاه امام خمینی تا اوایل هفته آینده برطرف شود.

ادامه مطلب

چهارشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ آلومینیوم اراک 4 نیروی زمینی تهران 3

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در سومین دیداری تدارکاتی خود سه شنبه27 خردادماه ازساعت 19:10در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به مصاف نیروی زمینی تهران رفت و درپایان با نتیجه 4 بر 3 مقابل شاگردان روانخواه به پیروزی رسید.

ادامه مطلب

سه شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۳۹۹

حضور سرزده آقازاده استاندار محترم استان مرکزی در تمرین تیم فوتبال آلومینیوم اراک؛

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک؛ سیدعلی آقازاده استاندار محترم استان مرکزی به صورت سرزده در تمرین روز جمعه(23 خردادماه) تیم فوتبال آلومینیوم اراک حاضر شد.

ادامه مطلب

پنج شنبه, ۲۲ خرداد , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ نفت مسجد سلیمان 2 آلومینیوم اراک 0

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در دومین دیداری تدارکاتی خود(چهارشنبه21 خردادماه)ازساعت 18 در ورزشگاه راه آهن تهران روبه روی نفت مسجد سلیمان قرار گرفت و درپایان با دوگل متوقف شد.

ادامه مطلب

سه شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ پیکان تهران 1 آلومینیوم اراک 1

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در دیداری تدارکاتی دوشنبه( 19 خردادماه)ازساعت 18 درورزشگاه پیکان شهر به مصاف تیم پیکان تهران رفت که درنهایت بازی باتساوی درعدد یک به پایان رسید.

ادامه مطلب

چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹
حمید محرابی مدیرعامل باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک؛

شانس بسیار بالای برای صعود داریم / برخی باشگاه ها برای فرار از پرداخت تعهدات خود به بازیکنان در صدد لغو مسابقات لیگ هستند

به گزارش برنا از اراک ، حمید محرابی در گفتگوی اختصاصی با برنا بیان داشت : با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی باشگاه ها و فعالیت های ورزشی در کشور و به تبع آن در استان ، تمرینات بازیکنان تیم آلومینیوم اراک تحت نظر و با ارائه برنامه روزانه در فضای مجازی و ارتباط تصویری از سوی کادر فنی و مربیان ، انجام میشد.

ادامه مطلب