چهارشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۹

جدایی غیرمنتظره رسول خطیبی همه را در شوک فرو برد

مدیرعامل باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک جدایی سرمربی و برخی از اعضای کادرفنی تیم را غیر حرفه ای دانست و از هواداران خواست به دور از حاشیه حامی تیم باشند.

ادامه مطلب

دوشنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۹

بیانیه باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک در خصوص جدایی رسول خطیبی

بدینوسیله به استحضار هواداران فهیم و پرشور باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک می رساند؛ جدایی رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم بدون هماهنگی با مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره بوده و باشگاه هیچ اطلاعی از مذاکره وی با باشگاه تراکتور تبریز نداشته است و چنانچه مکاتبه ای از باشگاه مذکور و استعفای کتبی ایشان واصل نگردد، موضوع از طریق فدراسیون فوتبال مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و برای استیفای حقوق باشگاه در حوزه انتقال سرمربی به تراکتور تبریز کوتاه نخواهیم آمد.

ادامه مطلب

جمعه, ۱ اسفند , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ مبل کریمی البرز 0 آلومینیوم اراک 2

در هفته نخست رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور؛ تیم آلومینیوم اراک پنج شنبه (۳۰ بهمن ماه) ازساعت ۱۵ در سالن انقلاب کرج میهمان مبل کریمی البرز بود که در پایان با نتیجه دو بر صفر پیروز میدان شد و گام اول را محکم برداشت.

ادامه مطلب

پنج شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۹

بازی سختی مقابل مبل کریمی البرز داشتیم

سرمربی تیم فوتسال آلومینیوم اراک با بیان اینکه مبل کریمی البرز از تیم های خوب لیگ است، پیروزی مقابل این تیم را بسیار ارزشمند دانست.

ادامه مطلب

چهارشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ امید کیان سام بابل 1 امید آلومینیوم اراک 0

در ادامه دیدارهای لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور و در هفته هشتم؛ تیم امید آلومینیوم اراک سه شنبه (۲۸ بهمن ماه) ازساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه هفت تیر بابل میهمان کیان سام این شهربود که در پایان‌ با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

ادامه مطلب

یکشنبه, ۲۶ بهمن , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ نفت مسجد سلیمان 1 آلومینیوم اراک 2

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و درهفته پانزدهم؛ تیم آلومینیوم اراک شنبه(۲۵ بهمن‌ماه)ازساعت ۱۵ در ورزشگاه شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان میهمان نفت این شهر بود که در پایان با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و با برد نیم فصل را به اتمام رساند.

ادامه مطلب

جمعه, ۲۴ بهمن , ۱۳۹۹

آماده یک بازی خوب و پرفشار مقابل نفت مسجدسلیمان هستیم

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: با تمام قدرت و برای کسب امتیاز به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهیم رفت.

ادامه مطلب

سه شنبه, ۲۱ بهمن , ۱۳۹۹

گزارش تصویری؛ امید آلومینیوم اراک 2 امید شهرخودرو مشهد 1

در ادامه دیدارهای لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور و در هفته هفتم؛ تیم امید آلومینیوم اراک سه شنبه (۲۱ بهمن ماه) ازساعت ۱۴ در زمین چمن شماره یک کارخانه آلومینیوم میزبان شهرخودرو مشهد بود که در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و به اولین سه امتیاز خود دست یافت.

ادامه مطلب

سه شنبه, ۲۱ بهمن , ۱۳۹۹

شکایت باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک از داور بازی با سایپا به فدراسیون فوتبال

باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک همواره احترام به همه ی ارکان فوتبال را وظیفه خود دانسته و همیشه بر حفظ حرمت ها و ضوابط تاکید ویژه ای دارد، اما گاهی اوقات اتفاقاتی رقم می خورد که چاره ای جز دادخواهی برای حقوق تضییع شده باقی نمی گذارد. تیم فوتبال آلومینیوم اراک از ابتدای فصل تا به امروز از عملکرد برخی داوران و اشتباهات غیرعمد آنها متضرر شده و این اشتباهات تاثیر مستقیمی بر نتایج این تیم داشته است.

ادامه مطلب

سه شنبه, ۲۱ بهمن , ۱۳۹۹

پیروزی مقابل شهرخودرو، نوید موفقیت در آینده را می دهد

سرمربی تیم فوتبال امیدآلومینیوم اراک معتقد است تیمش در برابر شهرخودرو مشهد عملکرد خوبی داشته است و به آینده امیدوار است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی،ورزشی آلومینیوم اراک؛ محمد سلیمی در پایان دیدار تیمش مقابل شهرخودرو بیان داشت:خداراشکر با همت جمعی توانستیم در هفته های گذشته نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی کنیم تا از این دیدار حساس سربلند خارج شویم.با نظر کادرفنی، در هفته های گذشته تغییراتی را در ارنج تیم انجام دادیم و تعویض هایمان در طول بازی به خوبی جواب داد و توپ هایمان تبدیل به گل شد.

ادامه مطلب